DAKUMA s.r.o

Servis Dakuma Praha nabízí kompletní pneuservis, rychloservis pro běžné opravy Vašeho vozu a servis klimatizací. Prioritou našeho pražského pneuservisu v Letňanech je profesionalní přístup a kvalitně odvedená práce.

Klimatizace

Před odjezdem na dovolenou i v rámci údržby vozidla je důležitý servis autoklimatizace. V teplých měsících je používání klimatizace běžné, proto bychom jí měli věnovat náležitou péči a případné závady nebrat na lehkou váhu. Součástí servisu je diagnostika, plnění klimatizací a čištění.

Dezinfekce klimatizace

Čištění klimatizace v autě si naplánujte na začátek jarní sezóny, abyste se vyhnuli zdravotním rizikům. Rozmnožení plísní a bakterií ve výparníku způsobuje jak nepříjemný zápach v autě, tak alergické reakce, proto je dezinfekce klimatizace nezbytná. V servisu používáme desinfikování ozónem, nejúčinnější způsob čištění autoklimatizací na trhu.

Plnění klimatizací

Plnění klimatizací v autě je nutné provádět pravidelně, aby nedocházelo k závadám v době, kdy potřebujeme chlazení nejnaléhavěji. Staré chladivo v servisu odsajeme a odstraníme přebytečnou vlhkost. Klimatizační zařízení poté naplníme novým chladicím médiem (R134a). Plnění autoklimatizace nepodceňujte, aby chladicí kapalina neunikala a nedošlo k poruše.

Opravy autoklimatizace

Nefunkční chlazení bývá častým důvodem, proč navštívit náš servis. Klimatizací v Praze opravíme ročně stovky, včetně jejich přetěsnění, výměny filtrů, chladičů, kondenzátorů a vysoušečů. Pravidelné kontroly klimatizací prodlouží jejich životnost. Po zimní odstávce proto doporučujeme přivézt auto do servisu a připravit zařízení na další sezónu.

Objednejte se Po-Pa 7.30 - 16.30

+420 774 500 115 servis@dakuma.cz

Jak se k nám dostanete?

Beranových 746, Praha 18 Letňany

JAKÉ ZNAČKY SERVISUJEME?

Zaměřujeme se především na auta značky:

 • Škoda
 • Opel
 • Ford
 • Fiat
 • Renault
 • KIA
 • Nissan
 • Mazda
 • a další…
banner

Novinky

Výměna oleje automatických převodovek

05. 04. 2019

Nově od dubna 2019 měníme oleje automatických, DSG a CVT převodovek. Interval výměny převodového oleje je od 60.000 do 80.000 km. Dle výrobce vozidla. Včasnou výměnou oleje převodovky předejdete jejímu poškození a prodloužíte životnost AT převodovky.

Nové náhradní vozidlo

29. 08. 2014

Právě jsme pro Vás pořídili nové náhradní vozidlo. Hyundai I20.Pokud budete potřebovat půjčit vozidlo po dobu opravy Vašeho vozu u nás. Neváhejte se na nás obrátit.

Test autobaterií

17. 12. 2013

Na provozovně Dakuma Rychloservisu, Vám ochotně změříme kapacitu a stav autobaterie, na novém digitálním bezzátěžovém testeru s algoritmy pro záruční testování autobaterií.

Další novinky


Dakuma, s.r.o

Díky své dlouhodobé historii, vynikajícímu přístupu a skvěle odvedené práci patří pneuservis, autoservis a rychloservis Dakuma k těm nejkvalitnějším v Praze. U nás si můžete být jisti, že se postaráme nejen o Vaše auto, ale zpříjemníme i Vám čekání čajem, kávou a novinami. Vše s Vámi řádně prokonzultujeme, takže si můžete být jisti, že z našeho servisu odjedete naprosto spokojeni.

Kontaktní formulář


 • Jsme autorizovaný prodejce: Pirelli, Barum, Semperit, Matador Unyroyal a Hankook

 • Jsme součástí sítě specialistů pro opravy a údržbu klimatizací AutoClim Specialista.

2019 Dakuma, s.r.o., Beranových 746, Praha 18 - Letňany | Kontakt