DAKUMA s.r.o

Servis Dakuma Praha nabízí kompletní pneuservis, rychloservis pro běžné opravy Vašeho vozu a servis klimatizací. Prioritou našeho pražského pneuservisu v Letňanech je profesionalní přístup a kvalitně odvedená práce.

O nás

Hlavní náplní společnosti Dakuma je servis automobilů, klimatizací a kompletní péče o pneumatiky. Zajišťujeme běžné opravy, které vyžaduje každé auto. Servis je prováděn prvotřídními odborníky s mnoha zkušenostmi.

Náš pneuservis byl otevřen v roce 1997 otcem dnešního majitele, s původním názvem Pneuservis KCM. Místem působení byla odpočátku Praha 9 - Letňany. Zhruba v roce 2006 jsme se změnili na společnost s ručením omezeným. Postupně jsem se na základě požadavků klientů vyprofilovali do dnešní podoby - nejmoderněji vybaveného Pneuservisu - Rychloservisu na území Letňan i blízkých Čakovic, Kbel a Proseka.

banner

Novinky

Automechanik

04. 06. 2018

Dakuma s.r.o. vypisuje výběrové řízení na pozici automechanik Jsi vyučen v oboru? Máš zájem o auta? Vynikáš v pečlivostí a spolehlivostí? Máš praxi v opravě osobních automobilů případně pneuservisu? Vlastníš řidičský průkaz sk. B ? Pojď pracovat do Dakuma s.r.o.

Letní dovolená

04. 06. 2018

Od čtvrtka 28.6.2018 do pátku 13.7.2018 bude náše provozovna uzavřena z důvodu dovolené. Budeme se na Vás opět těšit v plné síle v pondělí 16.7.2018 od 7.30hod.

Nové náhradní vozidlo

29. 08. 2014

Právě jsme pro Vás pořídili nové náhradní vozidlo. Hyundai I20.Pokud budete potřebovat půjčit vozidlo po dobu opravy Vašeho vozu u nás. Neváhejte se na nás obrátit.

Další novinky


Dakuma, s.r.o

Díky své dlouhodobé historii, vynikajícímu přístupu a skvěle odvedené práci patří pneuservis, autoservis a rychloservis Dakuma k těm nejkvalitnějším v Praze. U nás si můžete být jisti, že se postaráme nejen o Vaše auto, ale zpříjemníme i Vám čekání čajem, kávou a novinami. Vše s Vámi řádně prokonzultujeme, takže si můžete být jisti, že z našeho servisu odjedete naprosto spokojeni.

Kontaktní formulář


  • Jsme autorizovaný prodejce: Pirelli, Barum, Semperit, Matador Unyroyal a Hankook

  • Jsme součástí sítě specialistů pro opravy a údržbu klimatizací AutoClim Specialista.

2018 Dakuma, s.r.o., Beranových 746, Praha 18 - Letňany | Kontakt