O nás

I ten nejspolehlivější a nejodolnější vůz potřebuje pravidelnou údržbu a profesionální kontroly. Auta jsou naší prací i zálibou už dvě desítky let. V roce 1997 jsme otevřeli KCM pneuservis v Praze Letňanech a postupně z něj vybudovali reprezentativní automobilový servis Dakuma. Chceme, aby to šlapalo vám i nám, proto se snažíme o vstřícnou domluvu, krátké čekací lhůty a auto opravy za plného informování klienta. Do našeho pneu v Letňanech se vracejí zákazníci i ze vzdálenějších koutů Prahy, a to nejen kvůli benefitům, které nabízíme. Těšíme se na vás i na vaše auto.

banner

Novinky

Otevírací doba o vánočních svátcích

27. 11. 2019

Od 21.12.2019 do 2.1.2019 zavřeno Budeme se na Vás opět těšit ve čtvrtek 2.1.2020 od 7.30 hodin.

Výměna oleje automatických převodovek

05. 04. 2019

Nově od dubna 2019 měníme oleje automatických, DSG a CVT převodovek. Interval výměny převodového oleje je od 60.000 do 80.000 km. Dle výrobce vozidla. Včasnou výměnou oleje převodovky předejdete jejímu poškození a prodloužíte životnost AT převodovky.

Nové náhradní vozidlo

29. 08. 2014

Právě jsme pro Vás pořídili nové náhradní vozidlo. Hyundai I20.Pokud budete potřebovat půjčit vozidlo po dobu opravy Vašeho vozu u nás. Neváhejte se na nás obrátit.

Další novinky


Dakuma, s.r.o

Díky své dlouhodobé historii, vynikajícímu přístupu a skvěle odvedené práci patří pneuservis, autoservis a rychloservis Dakuma k těm nejkvalitnějším v Praze. U nás si můžete být jisti, že se postaráme nejen o Vaše auto, ale zpříjemníme i Vám čekání čajem, kávou a novinami. Vše s Vámi řádně prokonzultujeme, takže si můžete být jisti, že z našeho servisu odjedete naprosto spokojeni.

Kontaktní formulář


  • Jsme autorizovaný prodejce: Pirelli, Barum, Semperit, Matador Unyroyal a Hankook

  • Jsme součástí sítě specialistů pro opravy a údržbu klimatizací AutoClim Specialista.

2019 Dakuma, s.r.o., Beranových 746, Praha 18 - Letňany | Kontakt