DAKUMA s.r.o

Servis Dakuma Praha nabízí kompletní pneuservis, rychloservis pro běžné opravy Vašeho vozu a servis klimatizací. Prioritou našeho pražského pneuservisu v Letňanech je profesionalní přístup a kvalitně odvedená práce.

Pneuservis

obrazekNaše společnost nabízí kvalitní a rychlý pneuservis v Letňanech. V našem pneuservisu je vždy na prvním místě zákazník. Nabízíme výměnu pneu Barum, Michelin, Continental, Hankook a mnoho dalších.

Hledáte odborný servis pro vaše pneumatiky?

Kontaktujte nás na
+420 774 500 115

Výměna pneu

Svěřte Vaše pneumatiky do našich rukou! Naše společnost nabízí kvalitní a rychlý pneuservis v Letňanech. Nabízíme všechny standardní služby - přezouvání pneumatik, vyvážení pneumatik, demontáže a montáže pneumatik. Provádímě výměnu pneumatik značek Barum, Michelin, Continental, Hankook a mnoho dalších.

Prvotřídní vyvažovačka pneumatik Hofmann

Vyvažovačka pneumatik Od podzimu 2013 je náš pneuservis vybaven prvotřídní vyvažovačkou na kola značky Hofmann - Geodyna 6800-2P. Jsme jedni z mála v Praze, kteří mohou Vašim pneumatikám nabídnout prvotřídní vyvážení na špičkovém stroji. Typ Geodyna 6800-2P je vybavena elektrickou upínací přírubou, automatickým zadáváním všech parametrů kola, elektronickou poziční brzdou a elektronickým ramenem pro nalepovací závaží.

Vyvážení na tomto stroji zajistí Vašemu vozu ty nejlepší jízdní vlastnosti, delší životnost pneumatik a nižší spotřebu paliva

Uskladnění

Přicházíme s možností uskladnění letních či zimních pneumatik během ročního období, ve kterém je nepotřebujete. U nás budou pneumatiky v bezpečí a vyhovujících podmínkách.

Myčka na kola

Nově můžete využít speciální myčku na kola, díky které bude péče o Vaše pneumatiky na ještě vyšší úrovni.

Prodej pneumatik

V pneu servisu Dakuma máte možnost jak pneumatiky koupit, tak i vyměnit. Nabízíme širokou škálu jak zimních pneumatik, tak i letních pneumatik. Nabízíme značky Barum, Michelin, Continental, Hankook, Dunlop, Falken, Bridgestone, Pirelli, Nokian Tyres, Good Year a Uniroyal. Samozřejmostí je zajištění demontáže starých a montáže nových pneumatik.

Jsme autorizovaný prodejce pneumatik Pirelli, Barum, Semperit, Matador Unyroyal a Hankook

U nás je zákazník vždy na prvním místě. Věříme, že ochota, dlouholeté zkušenosti a vstřícný přístup spolu s profesionálním vybavením pneuservisu jsou těmi nejlepšími předpoklady pro Vaši spokojenost a perfektní stav Vašich pneumatik! Velmi nám záleží na maximální kvalitě a nejkratší možné době výměny, demontáže, montáže a vyvažování pneumatik.

NABÍZÍME NÁSLEDUJÍCÍ ZNAČKY PNEUMATIK

Výrobci

Rádi Vám vysvětlíme veškeré úkony a opravy, které budeme na Vašem voze provádět. Navíc během opravy auta můžete využít naši recepci, kde můžete v pohodlí relaxovat, vypít si kávu a přečíst časopisy.

Náš pneuservis naleznete v Praze v Letňanech, snadno se k nám dostanete i z Proseka, Čakovic či Kbel.

Máte zájem o jakoukoliv službu našeho pneuservisu? Neváhejte nás kontaktovat.

ZKUŠENOSTI ZÁKAZNÍKŮ S NAŠIM PNEUSERVISEM

Proin dignissim arcu non elit hendrerit ut tempus diam auctor. Nulla risus quam, tristique eu pulvinar porta, varius in nisl. Proin eu vestibulum velit.

Jan Novak

Proin dignissim arcu non elit hendrerit ut tempus diam auctor. Nulla risus quam, tristique eu pulvinar porta, varius in nisl. Proin eu vestibulum velit.

Jan Novak


Proin dignissim arcu non elit hendrerit ut tempus diam auctor. Nulla risus quam, tristique eu pulvinar porta, varius in nisl. Proin eu vestibulum velit.

Jan Novak

Proin dignissim arcu non elit hendrerit ut tempus diam auctor. Nulla risus quam, tristique eu pulvinar porta, varius in nisl. Proin eu vestibulum velit.

Jan Novak

banner

Novinky

Automechanik

04. 06. 2018

Dakuma s.r.o. vypisuje výběrové řízení na pozici automechanik Jsi vyučen v oboru? Máš zájem o auta? Vynikáš v pečlivostí a spolehlivostí? Máš praxi v opravě osobních automobilů případně pneuservisu? Vlastníš řidičský průkaz sk. B ? Pojď pracovat do Dakuma s.r.o.

Letní dovolená

04. 06. 2018

Od čtvrtka 28.6.2018 do pátku 13.7.2018 bude náše provozovna uzavřena z důvodu dovolené. Budeme se na Vás opět těšit v plné síle v pondělí 16.7.2018 od 7.30hod.

Nové náhradní vozidlo

29. 08. 2014

Právě jsme pro Vás pořídili nové náhradní vozidlo. Hyundai I20.Pokud budete potřebovat půjčit vozidlo po dobu opravy Vašeho vozu u nás. Neváhejte se na nás obrátit.

Další novinky


Dakuma, s.r.o

Díky své dlouhodobé historii, vynikajícímu přístupu a skvěle odvedené práci patří pneuservis, autoservis a rychloservis Dakuma k těm nejkvalitnějším v Praze. U nás si můžete být jisti, že se postaráme nejen o Vaše auto, ale zpříjemníme i Vám čekání čajem, kávou a novinami. Vše s Vámi řádně prokonzultujeme, takže si můžete být jisti, že z našeho servisu odjedete naprosto spokojeni.

Kontaktní formulář


  • Jsme autorizovaný prodejce: Pirelli, Barum, Semperit, Matador Unyroyal a Hankook

  • Jsme součástí sítě specialistů pro opravy a údržbu klimatizací AutoClim Specialista.

2018 Dakuma, s.r.o., Beranových 746, Praha 18 - Letňany | Kontakt